Solera Finland

Mica Lindholm

Mica Lindholm

Managing Director

S-posti: mica.lindholm@solera.fi

Susanne Dromberg

Susanne Dromberg

Commercial Director, Category & Brand Management

S-posti: susanne.dromberg@solera.fi

Kati Nyqvist-Pakarinen

Kati Nyqvist-Pakarinen

Director, Nordic Cooperation, Own Brands, Sourcing & Packing

S-posti: kati.nyqvistpakarinen@solera.fi

Jussi Ruotsalainen

Jussi Ruotsalainen

Director, Finance & Analytics

S-posti: jussi.ruotsalainen@solera.fi

Maijastina Juvonen

Maijastina Juvonen

Marketing Director

S-posti: maijastina.juvonen@solera.fi

Riina Mäkinen

Riina Mäkinen

Key Account Manager – Team Lead, On-trade

S-posti: riina.makinen@solera.fi

Markku Pikkarainen

Markku Pikkarainen

Key Account Manager - Team Lead, Retail

S-posti: markku.pikkarainen@solera.fi

Arja Kohvakka

Arja Kohvakka

Admin Assistant

S-posti: arja.kohvakka@solera.fi

Olli Talola

Accounting Specialist

S-posti: olli.talola@solera.fi

Juha Vatanen

Juha Vatanen

Market Insight Manager

S-posti: juha.vatanen@solera.fi

Anu Laukkanen

Anu Laukkanen

Brand Manager, Grocery Retail

S-posti: anu.laukkanen@solera.fi

Robert Alniti

Robert Alniti

Category Manager, Spirits

S-posti: robert.alniti@solera.fi

Anni Malmi

Anni Malmi

Category Manager, Wines

S-posti: anni.malmi@solera.fi

Marina Degerth

Marina Degerth

Senior Brand Manager, Partner Business

S-posti: marina.degerth@solera.fi

Tuomo Härmä

Tuomo Härmä

Senior Brand Manager, Partner Business

S-posti: tuomo.harma@solera.fi

Heidi Koskinen

Heidi Koskinen

Brand Manager, Partner Business

S-posti: heidi.koskinen@solera.fi

Laura Tiusanen

Laura Tiusanen

Brand Manager, Partner Business

S-posti: laura.tiusanen@solera.fi

Lotte Lönnqvist

Lotte Lönnqvist

Brand Manager, Own Brands

S-posti: lotte.lonnqvist@solera.fi

Tia Svensk

Tia Svensk

Product Coordinator

S-posti: tia.svensk@solera.fi

Tiia Popovic

Tiia Popovic

Communications Specialist

S-posti: tiia.popovic@solera.fi

Asko Mäntymäki

Asko Mäntymäki

Viinilinna Event Activator

S-posti: asko.mantymaki@solera.fi

Aino Maaranta

Aino Maaranta

Marketing Coordinator

S-posti: aino.maaranta@solera.fi

Piia Hautala

Piia Hautala

Sales Assistant

S-posti: piia.hautala@solera.fi

Timo Pitkänen

Timo Pitkänen

Area Sales Manager, Länsi-Suomi, Häme, Pirkanmaa sekä Itä- ja Keski-Suomi - Retail

S-posti: timo.pitkanen@solera.fi

Ville Aurila

Ville Aurila

Area Sales Manager, Uusimaa - Retail

S-posti: ville.aurila@solera.fi

Jari Heikka

Jari Heikka

Area Sales Manager, Pohjois-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa

S-posti: jari.heikka@solera.fi

Tommi Riutta

Tommi Riutta

Area Sales Manager, Länsi-Suomi, Häme, Pirkanmaa sekä Itä- ja Keski-Suomi - On Trade

S-posti: tommi.riutta@solera.fi

Nelli Leppänen

Nelli Leppänen

Sales Manager - Perhevapaalla

S-posti: nelli.eranen@solera.fi

Ida Kupari

Ida Kupari

Brand Manager, Own Brands & Quality Assurance - Perhevapaalla

S-posti: ida.holopainen@solera.fi

Alina Kaivoluoto

Alina Kaivoluoto

Marketing Coordinator - Perhevapaalla

S-posti: Alina.kaivoluoto@solera.fi

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.