Solera Finland

Mica Lindholm

Mica Lindholm

Managing Director

S-posti: mica.lindholm@solera.fi

Susanne Dromberg

Susanne Dromberg

Commercial Director, Partner Business

S-posti: susanne.dromberg@solera.fi

Kati Nyqvist-Pakarinen

Kati Nyqvist-Pakarinen

Commercial Director, Own Brand Business

S-posti: kati.nyqvistpakarinen@solera.fi

Jussi Ruotsalainen

Finance Manager

S-posti: jussi.ruotsalainen@solera.fi

Maijastina Juvonen

Maijastina Juvonen

Marketing Manager

S-posti: maijastina.juvonen@solera.fi

Nelli Leppänen

Nelli Leppänen

Sales Manager

S-posti: nelli.eranen@solera.fi

Meri-Maari Mäkinen

Meri-Maari Mäkinen

Assistant - Sales & Marketing

S-posti: meri.makinen@solera.fi

Arja Kohvakka

Arja Kohvakka

Assistant

S-posti: arja.kohvakka@solera.fi

Marina Degerth

Marina Degerth

Senior Brand Manager, Partner Business

S-posti: marina.degerth@solera.fi

Tuomo Härmä

Senior Brand Manager, Partner Business

S-posti: tuomo.harma@solera.fi

Anu Laukkanen

Anu Laukkanen

Business Manager, Grocery Retail

S-posti: anu.laukkanen@solera.fi

Robert Alniti

Robert Alniti

Brand Manager, Partner Business

S-posti: robert.alniti@solera.fi

Ida Kupari

Ida Kupari

Brand Manager, Own Brands & Quality Assurance

S-posti: ida.holopainen@solera.fi

Anni Malmi

Brand Manager

S-posti: anni.malmi@solera.fi

Heidi Koskinen

Heidi Koskinen

Brand Manager, Partner Business

S-posti: heidi.koskinen@solera.fi

Tia Svensk

Tia Svensk

Product Coordinator

S-posti: tia.svensk@solera.fi

Alina Kaivoluoto

Alina Kaivoluoto

Marketing Coordinator

S-posti: Alina.kaivoluoto@solera.fi

Asko Mäntymäki

Asko Mäntymäki

Viinilinna Event Activator

S-posti: asko.mantymaki@solera.fi

Juha Vatanen

Juha Vatanen

Sales Channel Lead Off-trade & Sales Analyst

S-posti: juha.vatanen@solera.fi

Jari Heikka

Jari Heikka

Key Account Manager

S-posti: jari.heikka@solera.fi

Tommi Riutta

Tommi Riutta

Key Account Manager

S-posti: tommi.riutta@solera.fi

Riina Mäkinen

Riina Mäkinen

Sommelière

S-posti: riina.nissinen@solera.fi

Timo Pitkänen

Timo Pitkänen

Key Account Manager - Grocery Retail

S-posti: timo.pitkanen@solera.fi

Ville Aurila

Ville Aurila

Key Account Manager - Grocery Retail

S-posti: ville.aurila@solera.fi

Nouk Vály

Nouk Vály

Brand Ambassador

S-posti: nouk.valy@solera.fi

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.