Solera Finland

Mica Lindholm

Mica Lindholm

CEO

S-posti: mica.lindholm@solera.fi

Susanne Dromberg

Susanne Dromberg

Director, Partner Business & Consumer Communication

S-posti: susanne.dromberg@solera.fi

Kati Nyqvist-Pakarinen

Kati Nyqvist-Pakarinen

Director, Product Development & Innovation

S-posti: kati.nyqvistpakarinen@solera.fi

Niklas Tevajärvi

Niklas Tevajärvi

CFO

S-posti: niklas.tevajarvi@solera.fi

Nelli Eränen

Nelli Eränen

Sales Manager

S-posti: nelli.eranen@solera.fi

Arja Kohvakka

Arja Kohvakka

Assistant

S-posti: arja.kohvakka@solera.fi

Marina Degerth

Marina Degerth

Senior Brand Manager

S-posti: marina.degerth@solera.fi

Maijastina Juvonen

Maijastina Juvonen

Senior Brand Manager

S-posti: maijastina.juvonen@solera.fi

Robert Alniti

Robert Alniti

Brand Manager

S-posti: robert.alniti@solera.fi

Ida Holopainen

Ida Holopainen

Product Manager

S-posti: ida.holopainen@solera.fi

Tiia Seppälä

Tiia Seppälä

Brand Manager

S-posti: tiia.seppala@solera.fi

Heidi Koskinen

Heidi Koskinen

Junior Brand Manager

S-posti: heidi.koskinen@solera.fi

Antti Valtanen

Antti Valtanen

Trade Marketing & PR

S-posti: antti.valtanen@solera.fi

Juha Vatanen

Juha Vatanen

Key Account Manager

S-posti: juha.vatanen@solera.fi

Ville Durchman

Ville Durchman

Key Account Manager

S-posti: ville.durchman@solera.fi

Jari Heikka

Jari Heikka

Key Account Manager

S-posti: jari.heikka@solera.fi

Tommi Riutta

Tommi Riutta

Key Account Manager

S-posti: tommi.riutta@solera.fi

Joonas Kaivoluoto

Joonas Kaivoluoto

Key Account Manager - Spirits

S-posti: joonas.kaivoluoto@solera.fi

Kim Rantanen

Kim Rantanen

Brand Ambassador

S-posti: kim.rantanen@solera.fi

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.